Iroda

Név

Beosztás

Mellék

Email-cím

 

 

 

 

 

A/528

Aubert Antal Dr.

intézetigazgató, egyetemi docens

24617

aubert@ttk.pte.hu

E/514

Babák Krisztina

adjunktus

24134

babak@gamma.ttk.pte.hu

A/516

Balassa Bettina

tanársegéd

24826

balassab@gamma.ttk.pte.hu

E/503

Bognár Angéla

doktorandusz

24821

angi3@gamma.ttk.pte.hu

A/510

Budai Tamás Dr.

habilitált egyetemi tanár

24215

budai@gamma.ttk.pte.hu

A/519

Bugya Titusz Dr.

adjunktus

24526

titusz@gamma.ttk.pte.hu

A/510

Bujtor László Dr.

kutató

24215

zittelina@t-online.hu

A/532

Czigány Szabolcs Dr.

egyetemi docens

24481

sczigany@gamma.ttk.pte.hu

A/525

Csapó János Dr.

adjunktus

24822

csapoj@gamma.ttk.pte.hu

A/508

Dezső József

tanársegéd

24187

dejozsi@gamma.ttk.pte.hu

E/502

Dövényi Zoltán Dr.

Földtudományok Doktori Iskola vezetője, egyetemi tanár

24246

dovenyiz@helka.iif.hu, dovenyiz@gamma.ttk.pte.hu

A/533

Fábián Szabolcs Ákos Dr.

adjunktus

24286, 24616

smafu@gamma.ttk.pte.hu, szabi_up@hotmail.com

E/502

Fodor István Dr.

ny. egyetemi tanár

24480

fodor@rkk.hu

A/517

Gálosi-Kovács Bernadett Dr.

adjunktus

24827

detty@gamma.ttk.pte.hu

A/525

Gelányi Nóra

tanársegéd

24822

gnora@gamma.ttk.pte.hu

A/514

Geresdi István Dr.

egyetemi tanár, dékán

24825

geresdi@ttk.pte.hu

A/529

Ginzer Mónika

ügyvivő szakértő

24486

momesz@gamma.ttk.pte.hu

E/502

Golobics Pál Dr.

ny. egyetemi docens

24480

 

A/516

Gyenizse Péter Dr.

egyetemi docens

24826

gyenizse@gamma.ttk.pte.hu

C/405

György-Dávid Anita

ügyvivő szakértő

24625, 24635

gyorgyani@gmail.com

A/522

Gyuricza László Dr.

egyetemi docens

24824

gyuricza@gamma.ttk.pte.hu

C/412

Gyüre Judit

doktorandusz

24719

gyurejudit@gamma.ttk.pte.hu

E/503

Halmai Ákos

doktorandusz

24821

halmaia@gamma.ttk.pte.hu

C/410

Hajnal Klára Dr.

adjunktus

24624

hajnalk@gamma.ttk.pte.hu

A/510

Halász Amadé

tanársegéd

24215

tade@gamma.ttk.pte.hu

E/503

Hegedüs Péter

doktorandusz

24821

hp88@gamma.ttk.pte.hu

A/509

Jáger Viktor

tudományos segédmunkatárs

24483

jagerviktor@yahoo.co.uk

C/408

Jerkovicsné Stefán Klári

ügyvivő szakértő (tartósan távol)

24623

stefan.klari@gmail.com

A/525

Jónás-Berki Mónika

adjunktus

24822

berkim@gamma.ttk.pte.hu

E/513

Kereszturi Csaba

tudományos segédmunkatárs, levelezős doktorandusz

24445

csaba.kereszturi@gmail.com

A/510

Konrád Gyula Dr.

egyetemi docens

24215

konrad@ttk.pte.hu

A/520

Kovács Gábor

rendszergazda

24819

kovgabor@gamma.ttk.pte.hu

A/531

Kovács István Péter

tanársegéd

24621

vonbock@gamma.ttk.pte.hu

A/509

Kovács János Dr.

adjunktus

24483

jones@gamma.ttk.pte.hu

C/406

Kovács-Bátori Gizella

ügyvivő szakértő (tartósan távol)

24486

bgizella@gamma.ttk.pte.hu

A/509

Kovács-Lukoczki Georgina

doktorandusz

24483

lukoczki@gamma.ttk.pte.hu

C/406

Kőműves Krisztina

doktorandusz

24416

komuvesk@gamma.ttk.pte.hu

A/533

Lassu Tamás

doktorandusz

24286, 24616

lassutom@gamma.ttk.pte.hu

C/408

László Mária Dr.

ny. egyetemi docens

24623

lasmaria@gamma.ttk.pte.hu

C/403

Léphaft Áron

doktorandusz

24212

haft@gamma.ttk.pte.hu

A/515

Lóczy Dénes Dr.

egyetemi docens

24482

loczyd@gamma.ttk.pte.hu

E/502

Lovász György Dr.

ny. egyetemi tanár

24480

gyuresz@gamma.ttk.pte.hu

C/407

M. Császár Zsuzsa Dr.

egyetemi docens

24230

cszsuzsa@gamma.ttk.pte.hu

A/531

Majdánné Mohos Mária Dr.

egyetemi docens

24621

mohosma@gamma.ttk.pte.hu

C/409

Mánfai György

műszaki ügyintéző

24620

gyuriart@gamma.ttk.pte.hu

E/503

Marton Gergely

doktorandusz

24821

martongergely@gamma.ttk.pte.hu

C/V

Mérei András

doktorandusz

24289

merei.andras@gamma.ttk.pte.hu

A/530

Nagyváradi László Dr.

egyetemi docens

24479

nagyvarl@gamma.ttk.pte.hu

E/504

Németh Ádám

doktorandusz

24147

nemethadam@gamma.ttk.pte.hu

E/501

Németh Krisztina

ügyvivő szakértő

24480

nemethkr@gamma.ttk.pte.hu

E/504

Németh Tamás

doktorandusz

24147

ntomi88@gamma.ttk.pte.hu

C/414

Orbán Kristóf

doktorandusz

24828

okil49@gamma.ttk.pte.hu

A/509

Páll-Somogyi Kinga

doktorandusz

24483

somogyik@gamma.ttk.pte.hu

C/406

Pap Norbert Dr.

egyetemi docens

24244

pnorbert@gamma.ttk.pte.hu

C/412

Pirisi Gábor Dr.

adjunktus

24719

pirisig@gamma.ttk.pte.hu

A/532

Pirkhoffer Ervin Dr.

adjunktus

24481

pirkhoff@gamma.ttk.pte.hu

E/504

Piszter Gergely

doktorandusz

24147

piszterg@gamma.ttk.pte.hu

A/533

Pozsár Vilmos Dr.

ny. adjunktus, óraadó

24286, 24616

pozsarv@gamma.ttk.pte.hu

E/514

Pozsgai Emília

doktorandusz

24134

epozsgai@gamma.ttk.pte.hu

C/V.

Rábay Andor

doktorandusz

24289

andorpp@gamma.ttk.pte.hu

A/533

Radvánszky Bertalan

tanársegéd

24286, 24616

radberti@gamma.ttk.pte.hu, bertiradvan@freemail.hu

A/509

Raucsik Béla

tud. munkatárs

24483

raucsik.bela@gmail.com

A/509

Raucsikné Varga Andrea

tud. munkatárs

24483

andrea.varga.geol@gmail.com

C/403

Reményi Péter

adjunktus

24212

remko@gamma.ttk.pte.hu

A/517

Ronczyk Levente

adjunktus

24827

hidrogen@gamma.ttk.pte.hu

A/524

Rudl József  Dr.

egyetemi docens

24622

rudl@gamma.ttk.pte.hu

A/523

Rudlné Bank Klára Dr.

egyetemi docens

24823

rbank@gamma.ttk.pte.hu

E/513

Sarkadi Noémi

doktorandusz

24445

sarkadin@gamma.ttk.pte.hu

A/533

Schweitzer Ferenc Dr.

ny. egyetemi tanár

24616

schweitf@helka.iif.hu

A/510

Sebe Krisztina Dr.

tanársegéd

24215

krisztina.sebe@gmail.com

C/414

Szabó Gergő

doktorandusz (tartósan távol)

24828

szabogeo@gamma.ttk.pte.hu

A/527

Szabó Géza Dr.

egyetemi docens

24484

fg4t@gamma.ttk.pte.hu

E/512

Szalai Gábor

tudományos segédmunkatárs, PhD-koordinátor

24247

szalai@gamma.ttk.pte.hu, phdkoord@gamma.ttk.pte.hu

C/414

Szebényi Anita

tud. segédmunkatárs

24828

szebenyi@gamma.ttk.pte.hu

A/509

Szederkényi Tibor Dr.

ny. egyetemi tanár

24483

szedertib@vnet.hu

A/524

Szelesi Tamás

doktorandusz

24622

szelesi@gamma.ttk.pte.hu

C/414

Szentirmai László

doktorandusz

24828

latsko@gamma.ttk.pte.hu

A/529

Szeremlei Györgyné

ügyvivő szakértő

24118

szerekat@gamma.ttk.pte.hu

C/408

Szilágyi István Dr.

egyetemi tanár

24623

szortega@freemail.hu

A/532

Szinyei Dalma

tudományos segédmunkatárs

24481

dszinyei@gamma.ttk.pte.hu

A/518

Tésits Róbert Dr.

egyetemi docens

24167

tesits@gamma.ttk.pte.hu

E/502

Tóth József Dr.

professor emeritus

24480

tothj@gamma.ttk.pte.hu

C/412

Trócsányi András Dr.

egyetemi docens

24487

troand@gamma.ttk.pte.hu

A/533

Varga Gábor Dr.

adjunktus

24616

gazi@gamma.ttk.pte.hu

C/405

Varhanyovszki Veronika

ügyvivő szakértő (tartósan távol)

24625, 24635

verka@gamma.ttk.pte.hu

C/407

Végh Andor Dr.

adjunktus

24230

veghandor@freemail.hu

E/513

Vercse Tímea

doktorandusz

24445

vercset@gamma.ttk.pte.hu

A/526

Wilhelm Zoltán Dr.

egyetemi docens

24485

wilhelm@gamma.ttk.pte.hu

Tudásközpont

2440

Zagyi Nándor

doktorandusz

28033

zana@gamma.ttk.pte.hu

C/405

Zóka Krisztina

ügyvivő szakértő (tartósan távol)

24625, 24635

zoka@gamma.ttk.pte.hu